ETKİLEYİCİ KARIN KASI YAPMAK

ETKİLEYİCİ KARIN KASI YAPMAK

Bizim ülkemizde Türk kası 🙂  olarak bilinip sevilse de bir çok insanın hayalindeki karın kasları bu şekilde değildir. İnsanlar genellikle profesyonel sporcularda gözüken ve six pack olarak da adlandırılan karın kaslarını çıkartmak ister. Ve bu uğurda insanlar sıkı diyetler yapıp, fitness salonlarında saatler geçirmeyi göze alırlar.

Karın kası nasıl yapılır diye düşünüldüğünde herkesin aklina ilk önce heralde hergün bol miktarda mekik çekmek gelmektedir. Birkaç günden sonra sıklıkla karşılaşılan durum mekik çekmekten sıkılmak olmaktadır. Sıkı bir diyet olmadan karın kaslarını çıkarmak mümkün değildir. 

Son zamanlarda diyete ek olarak karın kaslarını bu kadar yorulmadan çalıştırma imkanı veren cihazlar geliştirilmiştir. Bu cihazlarla karın kaslarınızı yarım saatlik seanslar ile 20000 kere mekik çekmeye eşit değerde çalıştırmak mümkün olmaktadır. Bu şekilde, en etkili karın kası hareketlerini yapmakla kaslarınızda elde edemeyeceğiniz gelişimi çok rahat bir şekilde başarmanız mümkün olmaktadır.

izmir ünlü diyetisyen

İzmir’de ilk ve şu an için tek vücut şekillendirme cihazı kliniğimizde hizmete girmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefonumuz
Konum
%d blogcu bunu beğendi: