Kolesterol, Trigliserit ve LDL seviyelerini ilaç kullanmadan düzeltebileceğinizi biliyor musunuz? Bu tamamen sizin seçimleriniz ve yaşam tarzı değişikliklerinizle ilgili bir durumdur. Doğru besinleri seçmenize, sonuç olarak daha sağlıklı ve uzun bir hayat yaşamanıza yardımcı olacak kişi bir diyetisyendir. Kardiyoloji dernekleri, doymuş yağ içermeyen ve kolesterol değeri düşük besinleri önermektedirler. Ayrıca bazı öğünlerinizde balık, tofu,bezelye tüketmek kolesterol ve inflamasyonunuzu azaltabilir. Ek olarak düzenli egzersiz yapmak ve sağlıklı kiloda olmak iyi bir kalp sağlığı ve kardiyovasküler hastalıklardan korunmak için gereklidir.

Sizinle birlikte, doymuş yağ oranı düşük, trans yağ içermeyen; mono ve omega yağlardan yüksek bir beslenme planı oluşturacağız. Beslenme programınızla birlikte uygun egzersiz programlarına katılmanız sizin için iyi olacaktır.

Kolesterol, Trigliserit ve LDL seviyelerini ilaç kullanmadan düzeltebileceğinizi biliyor musunuz? Bu tamamen sizin seçimleriniz ve yaşam tarzı değişikliklerinizle ilgili bir durumdur. Doğru besinleri seçmenize, sonuç olarak daha sağlıklı ve uzun bir hayat yaşamanıza yardımcı olacak kişi bir diyetisyendir. Kardiyoloji dernekleri, doymuş yağ içermeyen ve kolesterol değeri düşük besinleri önermektedirler. Ayrıca bazı öğünlerinizde balık, tofu,bezelye tüketmek […]

Etiketler: doymuş yağ / kardiyoloji / kolesterol / LDL / omega yağ / trigliserit